Paylaş
Harmony Towers’ta vaktinizin çoğunu çimenler üzerinde geçireceksiniz. Bursa’nın zengin tabiatını aratmayacak bitki örtüsü ve peyzajıyla, kendinizi her an doğaya yakın hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle yılın bütün mevsimlerini bu bitki örtüsüyle hissedecek, doğayla iç içe yaşayacaksınız. Oksijenin ve çim kokusunun ahengi, Harmony Towers’ta evinizin vazgeçilmezi olacak.

Güvenli ve eğlenceli oyun alanları; çocuklarınızın yanı başınızda neşe içinde vakit geçirebileceği, sizin de huzur içinde onları izleyebileceğiniz renkli bir dünya sunuyor. Bu dünyada kendiniz ve çocuğunuz için eğlencenin, aktivitenin, sporun daha fazlasını bulacaksınız.

Minimal aksesuarlarıyla, kişisel bakımınız için her şey mükemmel kurgulanmış banyonuzda, elinizin altında. Bursa’nın hamamlarını aratmayacak atmosferi ile modern armatür ve evye seçimleriyle banyonuzda daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Harmony Towers’ta banyolar adeta bir terapi merkezi gibi ruhunuzu temizleyecek.
Açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve fitness salonunu içeren sosyal tesisi kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacak. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız mağazaları; kapalı otoparkı; her katında konforun eksik olmadığı yaşam alanları ile Harmony Towers’ta sadece bir eve değil kompleks bir tesise sahip olacaksınız.

Hafta sonu kat bahçenizde keyifle oturmak, avludaki yeşil alanda gezinti yapmak, çocuğunuzun güvenliğinden endişe duymadan vakit geçirmek, her şeye yakın ve bir o kadar da huzurlu bir yaşam sürebilmek... Kendiniz ve aileniz için daha fazlasını istemeye hazır olun. Harmony Towers’ta yaşamın bütün güzellikleri harmanlanarak size sunuluyor.