BİLGİ TALEP FORMU

* Eroğlu Gayrimenkul'e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Gizlilik sözleşmesini okudum ve anladım.
GÖNDER

HARMONY TOWERS

Hayatı Her Açıdan Uyum İçinde Yaşayacağınız Pozitif Bir Yer

Harmony Towers, 6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kuleleri, AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Bursa’nın yeni ikonu.
Her dairede bulunan terasları, kulelerden izlenebilen Uludağ manzarası, yaklaşık 5500 m² büyüklüğünde bir iç avlusu, dışarıdan bağımsız sosyal artılarıyla Harmony Towers, size keyifli günler vaat ediyor. Harmony Towers, görüş açınızı genişletiyor. Salonunuza daha fazla manzara, gökyüzü, keyif giriyor. Kulelerdeki 3+1 ve 4+1 daireler, hayatı yükseklerde yaşamaktan hoşlanan ve elit bir yaşam stili arayanlara hitap ediyor.
Eşsiz Uludağ manzarasını dairenize konuk ederken, burada kaliteyi ve ferahlığı bulacaksınız. Harmony Towers ile bir evden dilediklerinizi gerçek olarak bulacaksınız.

KUSURSUZ DENGESİYLE

ve uyumuyla Harmony Towers Bursa’nın yeni ikonu.

Harmony Towers, İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, Eroğlu tarafından inşa edilen Bauhaus’un yanında, gelişen Bursa’nın Nilüfer Bölgesi’nde yükselmekte. Harmony Towers, Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta. Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde. Proje bu lokasyonuyla, Bursa’nın en uç noktasına bile çok yakın. Ferah girişi, size özel değerlendirilmiş geniş mekanları ve sosyal alanları ile kendinizi beş yıldızlı bir konforun içinde bulacaksınız.
Hızla gelişen bu eşsiz lokasyonda aynı anda dünyaca ünlü bir otel ve farklı mimari tipte yaşam alanları yükselmekte. Bursa’daki tek özel çarşıya sahip AVC’si (Alışveriş Caddesi) ile Harmony Towers, sosyal hayatın ve alışverişin tekrar konumlanacağı bir merkez niteliğinde.

ÖRNEK DAİRELERİMİZ

2+1

DAİRE GÖRSELLERİ

4+1

DAİRE GÖRSELLERİ

SOSYAL AKTİVİTELER

BUGÜN ALIN BUGÜN YAŞAYIN!

Harmony Towers’ta vaktinizin çoğunu çimenler üzerinde geçireceksiniz. Bursa’nın zengin tabiatını aratmayacak bitki örtüsü ve peyzajıyla, kendinizi her an doğaya yakın hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle yılın bütün mevsimlerini bu bitki örtüsüyle hissedecek, doğayla iç içe yaşayacaksınız. Oksijenin ve çim kokusunun ahengi, Harmony Towers’ta evinizin vazgeçilmezi olacak.
Güvenli ve eğlenceli oyun alanları; çocuklarınızın yanı başınızda neşe içinde vakit geçirebileceği, sizin de huzur içinde onları izleyebileceğiniz renkli bir dünya sunuyor. Bu dünyada kendiniz ve çocuğunuz için eğlencenin, aktivitenin, sporun daha fazlasını bulacaksınız.
Minimal aksesuarlarıyla, kişisel bakımınız için her şey mükemmel kurgulanmış banyonuzda, elinizin altında. Bursa’nın hamamlarını aratmayacak atmosferi ile modern armatür ve evye seçimleriyle banyonuzda daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Harmony Towers’ta banyolar adeta bir terapi merkezi gibi ruhunuzu temizleyecek.

YÜZME HAVUZU
PANORAMİK MANZARA
SPOR TESİSLERİ
KAT BAHÇELERİ
YÜZME HAVUZU
PANORAMİK MANZARA
SPOR TESİSLERİ
KAT BAHÇELERİ

Açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve fitness salonunu içeren sosyal tesisi kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacak. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız mağazaları; kapalı otoparkı; her katında konforun eksik olmadığı yaşam alanları ile Harmony Towers’ta sadece bir eve değil kompleks bir tesise sahip olacaksınız.
Hafta sonu kat bahçenizde keyifle oturmak, avludaki yeşil alanda gezinti yapmak, çocuğunuzun güvenliğinden endişe duymadan vakit geçirmek, her şeye yakın ve bir o kadar da huzurlu bir yaşam sürebilmek... Kendiniz ve aileniz için daha fazlasını istemeye hazır olun. Harmony Towers’ta yaşamın bütün güzellikleri harmanlanarak size sunuluyor.

İLETİŞİM & LOKASYON

BAŞA DÖN